Mac, iMac, Macbook Pro, Macbook Air Tamiri

Mac Anakart Tamiri – Ekran Kartı Tamiri ve Ekran Değişimi

Firmamız; Mac Tamiri konusunda uzman teknik personelimiz arızalı olan mac ürününüzün mac anakart tamiri, mac ekran kartı tamiri ve mac ekran değişim hizmetlerini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 3 ay işçilik garanti dahilinde yapmaktadır.
iMac Anakart Tamiri – Ekran Kartı Tamiri ve Ekran Değişimi

iMac Tamiri konusunda uzman teknik personelimiz arızalı olan imac ürününüzün iMac anakart tamiri, iMac ekran kartı tamiri ve iMac ekran değişim hizmetlerini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 3 ay işçilik garanti dahilinde yapmaktadır.
Macbook Pro Anakart Tamiri – Ekran Kartı Tamiri ve Ekran Değişimi

Macbook Pro Tamiri konusunda uzman teknik personelimiz arızalı olan macbook pro ürününüzün Macbook Pro anakart tamiri, Macbook Pro ekran kartı tamiri ve Macbook Pro ekran değişim hizmetlerini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 3 ay işçilik garanti dahilinde yapmaktadır.
Macbook Air Anakart Tamiri – Ekran Kartı Tamiri ve Ekran Değişimi

Macbook Air Tamiri konusunda uzman teknik personelimiz arızalı olan Macbook Air ürününüzün Macbook Air anakart tamiri, Macbook Air ekran kartı tamiri ve Macbook Air ekran değişim hizmetlerini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 3 ay işçilik garanti dahilinde yapmaktadır.

Apple Ürünleri İçin Teknik Servis Hizmetlerimiz Şu Şekildedir;
Ekran değişimi
Anakart tamiri
Ekran kartı tamiri
Klavye değişimi
Üstkasa (top-case) değişimi
Format atma
İşletim sistemi (Os X) kurulumu
Harddisk Değişimi
Ram Yükseltme
Veri Yedekleme
Veri Kurtarma
Sizinde arızalı; Mac, iMac, Macbook Pro, Macbook Air ürününüz varsa bizi güvenle arayabilirsiniz.